To był mecz!

Nasza piłkarska drużyna Młodego Herberta rozegrała właśnie swój pierwszy mecz sparingowy z przeciwnikiem z boisk ligowych – UKS-em Ajaks Częstochowa.

Na sztucznej trawiastej nawierzchni na boisku Orlik przy SP nr 54 nasi dzielni zawodnicy strzelili 3 bramki: pierwszą Staś Kulig z kl. 1b, a dwie następne – Miłosz Wroński z kl. 4a. W niebieskich barwach MH wystąpili oprócz nich: Mateusz Lewanowicz (3a), Michał Porcz (1b), Szymon Gębala (2a) oraz Kamil Pyzalski – bramkarz (4a). Skuteczną strategię opracował nauczyciel wychowania fizycznego i zarazem licencjonowany trener piłkarski – pan Sebastian Ambroży.

Nasi piłkarze wykazywali się zarówno sportową ambicją, walecznością, jak i piłkarskimi umiejętnościami i dopiero w ostatniej minucie stracili prowadzenie. Mecz zakończył się remisem 3:3.

GRATULUJEMY I CZEKAMY NA NASTĘPNE SUKCESY!

Zespół Szkół im. Zbigniewa Herberta informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij
Przejdź do treści