Szkolne jasełka 2022

Zaczynając nowy rok 2023, powróćmy na chwilę do 2022, by powspominać jasełka przygotowane przez naszych uczniów, pod kierownictwem p.Marzanny Włodarczyk. Święta Bożego Narodzenia to magiczny i wyjątkowy czas ciepłych życzeń , miłych gestów i pojednań. Ten dzień radości z Narodzin Pana Jezusa sprawia, że wszystko jest możliwe.

Uczniowie Młodego Herberta mogli się o tym przekonać, biorąc udział w przedstawieniu jasełkowym, organizowanym 19 grudnia w sali teatralnej. Licznie zgromadzeni goście: Ks. Adam Jarząbek, Rodzice, Dziadkowie, P. Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie mieli okazję poczuć atmosferę zbliżających się Świąt. Przy pięknym śpiewie kolęd, grze aktorskiej naszych uczniów mogliśmy się przenieść do wydarzeń sprzed 2000 tysięcy lat. W jasełkach brali udział chętni uczniowie z klas 2, 4 ,5 i 6. Pięknie dziękujemy wszystkim za pomoc, a uczniom biorącym udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu – za piękny występ.
Zdjęcia – p. Gabriela Hulbój

Zespół Szkół im. Zbigniewa Herberta informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij
Przejdź do treści