SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Przyjaciele!

W związku z brutalnym aktem agresji Rosji na niepodległą Ukrainę nie możemy pozostać obojętni! Całym sercem jesteśmy z narodem ukraińskim: naszymi koleżankami, kolegami, przyjaciółmi, SĄSIADAMI.

Od poniedziałku 28.02.2022 r. w naszej szkole uruchamiamy zbiórkę na rzecz Ukrainy. ZBIERAMY:

ŚRODKI OPATRUNKOWE: najbardziej potrzebne są środki na zranienia i oparzenia m.in. gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków, koce termiczne.

ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, olej, cukier, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, soki, woda, suszone owoce, orzechy.

KOSMETYKI I CHEMIA: mydła, żele pod prysznic, szampony, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.

Zespół Szkół im. Zbigniewa Herberta informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij
Przejdź do treści