Internet bezprzewodowy

Aktualności:

11Marzec
2018

Sukces chemicznego super duetu!

Sukces chemicznego super duetu!
Z XXVIII Regionalnego Konkursu Chemicznego "Młody Chemik" Mikołaj Trębski powrócił z dyplomem za zajęcie II miejsca, a Kasia Przech - III. Wielkie gratulacje dla naszych chemików i dla patronki ich sukcesów - pani Marty Bednarczyk!

6Marzec
2018

Gratulacje dla gimnazjalistek :)

Wielkie gratulacje dla ZOSI KUŹNIK z klasy IIIa gimnazjalnej i OLGI PORADY z klasy IIa gimnazjalnej z racji wielkiego sukcesu, jakim jest uzyskanie tytułu LAUREATEK Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Obie uczennice pracowały pod kierunkiem pani wicedyrektor ILONY TUTAJ.

25Luty
2018

Pięknie mówimy !!!

Gratulacje dla mówców ! 

Natalia Kupczyk z klasy II A oraz Mikołaj Szymanek z klasy III b wystąpili z sukcesem w eliminacjach regionalnych Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego wygłaszając przemowy na temat "Nieszczęsny dar wolności ?".

Natalia zajęła trzecie miejsce i otrzymała kwalifikację do finału ogólnopolskiego, a Mikołaj wyróżnienie za szczególny kontakt z publicznością. Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces Natalki w Katowicach.

14Luty
2018

Szkolne Walentynki

Szkolne walentynki już za nami . Dzięki klasie 3 Gb obejrzeliśmy kilka bardzo udanych stylizacji , rozdano równiez pocztę walentynkową i odbyło sie parę randek w ciemno.To był bardzo przyjemny dzień.

12Luty
2018

Kolejne sukcesy

POra na kolejne dobre wiadomości . Sonia Wrotniak i Szymon Kuźnik zakwalifikowali się do finału Śląskiego Konkursu Matematycznego, a Michał Stanowski weźmie udział w prezentacji finalistów"Konkursu Fizycznego in English" w Katowicach . Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

FOTO-GALERIE: