Internet bezprzewodowy

Aktualności:

31Styczeń
2019

Filmowcy

Jak co dzień przedstawiamy dobrą wiadomość: Nicola Sojecka z kl. 1 LO, pracująca pod kierunkiem pani Beaty Bartnik, zakwalifikowała się do finalu ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej!!! Aby osiągnąć taki sukces, musiała przebrnąć przez analizę i interpretację plakatu filmowego oraz sceny filmowej, a także wykonać fotokast (!) Kolejne zmagania w końcu marca ...

30Styczeń
2019

Matematyczny sukces

Breaking news: Kasia Przech i Mikołaj Trębski z klasy 1 LO, pracujący pod kierunkiem pani Ewy Wenzik, są finalistami XVI Śląskiego Konkursu Matematycznego im. Krystyny Skórnik! To już wielki sukces, ale wciąż trzymamy kciuki za powodzenie w finale!

28Styczeń
2019

Tymczasem w szkole wieczorem... bywają spotkania z gwiazdami. Syriuszem, Kanopusem i alfa Centauri - między innymi .:D

27Styczeń
2019

Olmipiada Przedsiębiorczości

Uwaga! Świetne (i wreszcie oficjalne) wieści z Olimpiady Przedsiębiorczości: Sonia Wrotniak zakwalifikowała się do eliminacji okręgowych XIV edycji tego prestiżowego konkursu. Gratulujemy Soni i jej naukowej opiekunce - pani Małgorzacie Wrońskiej i życzymy powodzenia w marcu w Katowicach!

26Styczeń
2019

Kolejny sukces

Wielkie gratulacje dla Konrada Kubika, który (jako Goltuard) został wyróżniony w niezwykłym konkursie "Bóbr" (to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku Międzynarodowego Konkursu Informatycznego). 
Do tegorocznej edycji przystąpiło 27188 uczniów reprezentujących 2942 ...

FOTO-GALERIE: