Internet bezprzewodowy

Aktualności:

10Kwiecień
2018

Sukces Lilu

Lilu Policińska, uczennica klasy 7 właśnie odebrała Grand Prix oraz tytuł Młodego Fotografa Jurajskiej Przyrody 2017. Nad projektem czuwała pani profesor Małgorzata Marciniak. Gratulujemy!

10Kwiecień
2018

Diamentowy indeks Patryka

Misja Diamentowy Indeks AGH dobiegła końca. Patryk Świąć-uczeń klasy II naszego liceum właśnie został laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH. Ta trzystopniowa olimpiada realizowana jest w zakresie pięciu przedmiotów : matematyki, fizyki, informatyki, chemii i geografii z elementami geologii. Patryk, który przygotowywał się pod kierunkiem pani profesor Doroty Stelmach ma juz gwarancję studiowania na dowolnym kierunku prestiżowej krakowskiej uczelni. Gratulujemy!

27Marzec
2018

Debata Oksfordzka

21 marca wzięliśmy udział w konferencji szkoleniowej o przemocy, agresji, mediach. Podczas spotkania próbowano znaleźć odpowiedź na pytanie czy agresja i wynikająca z niej przemoc to kwestai genetyki, a może ewolucyjnych uwarunkowań albo wpływu środowiska - rodziców, szkoły, podwórka, kolegow. Dyskutowaliśmy na ten temat w debacie oksfordzkiej do której przygotowaly się 4 grupy młodzieży pod opieką pana profesora Mateusza Dąsala. Zaprezentowaliśmy ponadto 6 filmów, które powstały pod kierunkiem pani profesor Beaty Bartnik- "Pudło" w ...

19Marzec
2018

JEDYNI LAUREACI Z CZĘSTOCHOWY

Gratuluję bardzo serdecznie KASI PRZECH i MIKOŁAJOWI TRĘBSKIEMU tytułów LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu z Chemii. To wieki sukces, tym bardziej, że nasi uczniowie to JEDYNI LAUREACI z CZĘSTOCHOWY. Cieszymy się bardzo, że Częstochowę reprezentowali NASI GIMNAZJALIŚCI. Dziękuję bardzo serdecznie Pani MARCIE BEDNARCZYK za wytrwałą pracę z uczniami, za poświęcenie i naukową inspirację:)

19Marzec
2018

TYTUŁ LAUREATA

Badzo miło mi ponformować, że TYTUŁ LAUREATA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE uzykał MIKOŁAJ TRĘBSKI Z KLASY IIIB GIMNAZJALNEJ. Gratuluję bardzo serdecznie MIKOŁAJOWI i Panu MARKOWI NOWACKIEMU i dziękuję za wspólną pracę nad tym sukcesem. Bardzo dziękuję za wytrwałość i systematyczność.

FOTO-GALERIE: