Internet bezprzewodowy

Aktualności:

4Listopad
2019

Super akcja

Dziś w naszej szkole rozgościli się bohaterowie różnych bajek. Pozdrawiają Was wszystkich i przypominają o głosowaniu (https://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Z. Herberta STO w Częstochowie) - żeby bajek na półkach było coraz więcej...
Namawiają Atomówki - zwyciężczynie konkursu na najlepszą stylizację a dziewczyny z supermocą wiedzą, co robią!

29Październik
2019

Nowy wernisaż

Galeria Herb-Art prezentuje rysunki Marty Borowik z klasy VIII. Są na nich postacie fantastyczne oraz historyczne, pejzaże i martwe natury. Autorkę zainspirowali swymi pracami artyści japońscy, tworzący w stylu mangi.

17Październik
2019

Ważna podróż

Kilka dni temu Mikołaj Trębski z kl. 2 LO wraz z panem Mateuszem Dąsalem wrócili z włoskiej Lampedusy, gdzie znaleźli się w ramach realizowanego m.in. w naszej szkole projektu "Start the Change".
Miejsce spotkania młodzieży z całej Europy było nieprzypadkowe. Wyspa, ze względu na swoje położenie (zaledwie 100 km od wybrzeża Tunezji - bliżej Afryki niż kontynentalnych Włoch), jest popularnym kierunkiem wśród migrantów próbujących się dostać drogą ...

14Październik
2019

Dzień Nauczyciela

DZIEŃ NAUCZYCIELA świętowaliśmy już w piątek, i to nieco sentymentalnie - pod hasłem "Przeszłość to dziś". W ramach powrotów do przeszłości zaprezentowano zdjęcia nauczycieli z dzieciństwa, czyli na ogół... z ubiegłego stulecia ;-) Uczniowie, czyli pokolenie milenialsów i post - milenialsów, mieli za zadanie rozpoznać w słodkich dzieciakach swoich groźnych profesorów. Najlepiej poszło klasie 3 LO - brawo!
A nauczyciele po krótkiej sentymentalnej podróży powrócili do ...

FOTO-GALERIE: