Internet bezprzewodowy

Aktualności:

1Czerwiec
2015

Pyszny Dzień Dziecka!

Dzisiaj obchodziliśmy w naszej skozle hucznie Dzień Dziecka. Każda klasa losowała warzywa i owoce i z nich miała przygotować dania . Wyszło wspaniale. Był równiez niezwykle naturalny salon kosmetyczny pani profesor Marciniak , gry z dawnych czasów (kapsle, klasy, guma) i bardziej współczesne zabawy sportowe . bardzo udany i słoneczny dzień .

19Maj
2015

Miło zarażać pasją!

Trio z grupy "Częstochowa szyje" spędziło dziś kilka niesamowitych godzin z uczennicami naszej szkoły. W związku ze zbliżającym się jubileuszem Herberta, szkoła zwróciła się do absolwentki  Kasi Wrzalik  z prośbą o przeprowadzenie warsztatów krawieckich . Pani Katarzyna Wrzalik razem ze swoimi koleżankami Bezdomną Wiolettą z Szafy i Barbarą Dudzik zarażały nasze uczennice pasją    do igły i nici. Okazało się , że w dziewczynach jest mnóstwo zapału , umiejętności i ciekawości . Zrobiły mnóstwo toreb , ...

15Maj
2015

Mistrzowie debat oksfordzkich!

Dzisiaj w Katowicach w Sali Kolumnowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbył siĘ finał  Wojewódzkiego Turnieju Debat Oksfordzkich. Drużyna z naszej szkoły w składzie Ania Zychowicz , Magda Cesarz i Michał Karbownik zajęli drugie miejsce ! Gratulujemy!W nagrodę za zgłębianie tajników etyki biznesu oraz forowoltaniki , a także talenty krasomówcze w nagrodę pojadą do Warszawy. Będa sprawdzać czy w Sejmie zachowuje się zasady debat oksfordzkich .

29Kwiecień
2015

Francuskie menu na lekcjach :)

Na dzisiejszej lekcji francuskiego klasa II G przygotowała wspaniałą ucztę we francuskim stylu . Były brioszki , sery , tarta Tatin , creme brulee i mnóstwo pyszności. Zapraszam na facebooka , aby zobaczyć zdjęcia z lekcji.

FOTO-GALERIE: