Internet bezprzewodowy

Aktualności:

15Grudzień
2018

Sukcesy w konkursach przedmiotowych

Hurra! Mamy 10 kwalifikacji do następnych etapów konkursów przedmiotowych w klasach gimnazjalnych: Bernadetta Kozłowska i Natalia Kupczyk z j. polskiego (opiekun - p. Ilona Tutaj), Jan Burdzicki z matematyki ( p. Ewa Wenzik), Kacper Buksiński i Marcel Wurszt z historii (p. Marek Nowacki), Jan Burdzicki z chemii (p. Marta Bednarczyk), Bartosz Adamek, Jan Burdzicki i Bernadetta Kozłowska z fizyki (p. Teresa Wróbel) i Olga Porada z j. francuskiego (p. Anna Janosik) 

14Grudzień
2018

Młody Chemik

Nominację do tytułu najlepszego "Młodego Chemika" w szkole otrzymuje Małgosia Przech, która w eliminacjach XXIX Regionalnego Konkursu o takiej właśnie nazwie zajęła 6.miejsce, wyprzedzając tym samym aż185 osób! Małgosia pracuje pod kier. pani Marty Bednarczyk.Finał w styczniu w Pałacu Młodzieży w Katowicach. GRATULUJEMY JUŻ TERAZ I ŻYCZYMY: POWODZENIA!

6Grudzień
2018

Podsumowanie LOP

Podsumowaliśmy działania szkolnych kół LOP na różnych poziomach nauczania w roku szkolnym 2017/2018. Nasze koło LOP, prowadzone przez panią Małgorzatę Marciniak, zajęło II miejsce wśród szkół podstawowych! GRATULUJEMY Było nam tym bardziej miło, że uroczystość odbyła się w naszej szkole.

4Grudzień
2018

Kolejny sukces

Tuż przed szczytem klimatycznym Sonia Wrotniak i Patryk Świąć, pracując pod kierunkiem p. Doroty Stelmach, uczestniczyli konferencji w ramach X Międzynarodowej Szkoły Energetyki Jądrowej. Brali udział w wykładach i warsztatach dotyczących zmniejszenia emisji CO2. Mamy nadzieję, że przyczynicie się do ratowania świata!

FOTO-GALERIE: