Internet bezprzewodowy

Aktualności:

8Listopad
2016

Udana akcja

dziękujemy wszystkim bardzo serdecznia za zaangażoanie się w nasza akcję . Jesteśmy dumni z naszej szkolnej społeczności i jednocześnie pewnie , że to początek wieloletniej tradycji.

26Październik
2016

Nowa piękna tradycja.

W tym roku rozpoczęliśmy w naszej skzole nową tradycję związaną ze świętem Wszystkich Świętych. Każdy , kto tylko zechce wspierać tę ideę może nalepić na znicz naklejkę z cyteme naszego patrona. Celem ej akcji jest podtrzymanie pamięci o tych , o których inni już dawno zapomnieli . Zapalimy zatem świateło na opuszczonych i bezimiennych grobach .

17Październik
2016

Znowu w Phorzheim!

To już od 21 lat przyjaźnimy i się z uczniami  Hebel Gymnasium z Phorheim. Tym razem nasi uczniowie wraz z niemieckimi przyjaciółmi zwiedzili Heidelberg, Strasbourg, Karlsuhe i Baden Baden. Wszyscy byli zachwyceni! Jak zwykle wymianę zorganizowała pani profesor Anna Nowak- Długołęcka . 

15Październik
2016

Wycieczka do Wrocławia

W poniedziałek wybraliśmy się do Wrocławia. Wycieczka miała nieco wodnisty charakter . Zwiedziliśmy Hydropolis, Zoo, gdzie najbardziej przypadł nam do gustu podwodny świat. A poza tym trochę padało :)

14Październik
2016

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela w szkole odbył się pokaz talentów . szkolną wizytę super  bohaterów przygotował Szkolny Samorząd po okiem pań profesor Marty Bednarczyk i Agnieszki Motyl.

FOTO-GALERIE: