Internet bezprzewodowy

Aktualności:

16Kwiecień
2015

To już 25 lat !!!

Znamy już termin obchodów 25- lecia naszej szkoły . To 18 i 19 września. Zapraszamy wszystkich Uczniów, Absolwentów, Nauczycieli , Rodziców i wszystkich przyjaciół naszej szkoły na uroczyste spotkanie. O szczegółach będziemy oczywiście informować na bieżąco , ale już teraz prosimy zarezerwować  czas !

15Kwiecień
2015

Przekaż nam 1% podatku

Zbliża się koniec okresu rozliczeniowego podatków za rok 2014. Bardzo prosimy Państwa o przekazanie naszym szkołom 1% podatku. Uzyskane w ten sposób środki przeznaczymy na doposażenie naszych szkół w nowoczesne środki dydaktyczne.

KRS 0000178309

22Marzec
2015

Dzień Wagarowicza w Herbercie

Okazuje się , że nawet w dzień wagarowicza można spędzić w szkole .Obserwowaliśmy razem zaćmienie słońca , a potem była uczta w wielkim międzynarodowym stylu . Wygrała Francja , ale reszta krajów była bardzo blisko zwycięstwa. Najważniejsze , że miło i  smacznie spędzilismy pierwszy dzień wiosny.

 

7Marzec
2015

Kreatywni uczniowie .

Ania Zychowicz- uczennica klasy II  naszego liceum  jest autorką kampanii społecznej zatytułowanej " Czytaj między wierszami". Pomysł godny rozpowszechnienia. Gratulujemy !

14Luty
2015

Święty Walenty w naszej szkole:)

Święty Walenty nie zapomniał o zakochanych w naszej szkole . Była randka w ciemno , kartki walentynkowe i mnóstwo innych sercowych atrakcji . Na facebooku więcej zdjęć . Zapraszamy !

FOTO-GALERIE: