Internet bezprzewodowy

Aktualności:

19Marzec
2016

Szkolna Galeria

Ciągle poszukujemy nazwy dla naszej szkolnej galerii. Pani profeor Anna Gorejowska nieustannie odkrywa przed nami talenty naszych uczniów . Tym razem podziwiamy prace  Weroniki Cudnej !

24Luty
2016

Walentynki

Każda okazja jest dobra , żeby mówić o miłości , a już najbardziej się do tego nadaje dzień Świętego Walentego ! Były zatem tajemnicze kartki od wielbicieli i wielbicielek . Mnóstwo atrakcji przygotował szkolny samorząd pod opieką pani profesor Marty Bednarczyk i klasa I GA

5Luty
2016

Tłusty czwartek !

Jak co roku obchodziliśmy Dzien Pączka . Było bardzo smakowicie . Odbył się konkurs na najlepszego pączka połączony z karnawałowym obżarstwem :)

4Luty
2016

Maciek Sikora wpadł do nas na chwilkę !

Dzisiaj odwiedził nas nasz ulubiony absolwent Maciek Sikora ! Gotowy do pierwszej pomocy , zaopatrzony w "Apteczkę prawną"- książkę wydaną przez Związek Sędziów Polskich "Iusticia". Jedna z pierwszych lekcji prawa , na szczęście bezbolesna :)

23Styczeń
2016

Już tylko 100 dni!

Już tylko 100 dni do  wielkiego egzaminu ! Tradycyjnie  już odbył się wielki bal . Zabawa rozpoczęta tradycyjnym polonezem trwała do białgo rana . Żeby zobaczyć więcej zdjęć zapraszamy na facebooka

FOTO-GALERIE: