Internet bezprzewodowy

Aktualności:

21Sierpień
2015

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

Witajcie po wakacjach

Oto harmonogram spotkań wychowawców z pierwszoklasistami:

27 sierpnia 2015r. godz. 9 00 - spotkanie uczniów klasy Ia liceum z wychowawczynią p. Teresą Wróbel

31 sierpnia 2015r. godz. 12 00 - spotkanie uczniów klas Ia i Ib gimnazjum z wychowawcami p. Markiem Nowackim i p. Dorotą Stelmach

01 WRZEŚNIA 2015r. - godz. 10 00 - msza św. w intencji społeczności szkolnej w kościele pw. św. ANTONIEGO, po czym o godz. 11 00 - UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W BUDYNKU SZKOŁY.

ZAPRASZAMY

 

25Czerwiec
2015

Zakończenie roku szkolnego.

Nadchodzi czas wakacji. Ale przed nami jeszcze zakończenie i podsumowanie roku szkolnego 2014/2015. Zapraszamy dzisiaj na godz 16 00 do kościołą pw. św. Antoniego - na mszę św. oraz na uroczystość, która odbędzie się w szkole o godzinie 17 00.

5Czerwiec
2015

Wielki sukces Patryka!

Patryk Świąć - uczeń drugiej klasy gimnazjum zająl trzecie miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym "Poszukiwanie talentów". Patryk wykonał kilka bardzo zróżnicowanych zadań między innymi przeprowadzenie doświadczenia fizycznego, namalowanie plakatu , napisanie dwóch limeryków - oczywiście o tematyce fizycznej, przeprowadzenie wywiadu z naukowcem - fizykiem , a nawet gier i zabaw popularyzujących fizykę wśród przedszkolaków. Nagrodą dla Patryka jest wyjazd do Genewy do OśrodkaEuropejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN. W ...

5Czerwiec
2015

Wielkie szycie w Herbercie

Wielkie szycie w Herbercie to jedna z akcji prowadzonych przez naszych uczniów w ramach obchodzów 25 -lecia naszej szkoły . Tym razem dziewczyny szyły a chłopcy kręcili. Owocem zmagań z kamerą i maszyną do szycia jest kilkadziesiąt bardzo oryginalnych toreb i film Michała Karbownika !

1Czerwiec
2015

Pyszny Dzień Dziecka!

Dzisiaj obchodziliśmy w naszej skozle hucznie Dzień Dziecka. Każda klasa losowała warzywa i owoce i z nich miała przygotować dania . Wyszło wspaniale. Był równiez niezwykle naturalny salon kosmetyczny pani profesor Marciniak , gry z dawnych czasów (kapsle, klasy, guma) i bardziej współczesne zabawy sportowe . bardzo udany i słoneczny dzień .

FOTO-GALERIE: