Internet bezprzewodowy

Aktualności:

13Wrzesień
2015

European Youth Parlament

W dniach 4-7 września nasi licealiści : Ania Zychowicz, Michał Barski i Michał Karbownik w zięli udział w sesji Europan Youth Parlament. Czterodniowe spotkanie ludzi z całej Polski, ale również z Serbii , Czech i Niemiec było symulacją  prac Parlamentu Europejskiego. Obrady odbywały się w języku angielskim i zaowocowały opracowaniem kilku rezolucji proponujących rozwiązanie kilku problemów ekologicznych. Były dyskusje i spory , mowy obronne i głosowania , ale nic nie zdołało zepsuć przyjacielskiej atmosfery  w gronie młodych delegatów:)

3Wrzesień
2015

Zaczęło się !!!

1  września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny - dla naszej szkoły to ważny rok jubileuszowy , nasza szkoła istnieje już od 25 lat !. Wszystkie pierwszaki zarówno te z gimnazjum jak i liceum uroczyśnie złożyły ślubowanie . Wszyscy byli bardzo ciepło przyjęci :) .

NO TO ZACZYNAMY !

25Sierpień
2015

JUBILEUSZ

Wszystkich Nauczycieli, Absolwentów, Rodziców oraz innych Przyjaciół naszych Szkół zapraszamy na jubileusz!

Program uroczystości:

18 września 2015 r. (piątek)

13.00 – 14.00 - Msza św. w Kościele pw. św. Antoniego w Częstochowie.

19 września 2015 r. (sobota)

11.00 - Uroczyste obchody Jubileuszu 25-lecia Liceum i 15-lecia Gimnazjum - otwarcie uroczystości w sali teatralnej firmy Polontex przy ul Rejtana 25/35 w Częstochowie (w programie m.in.wspomnienia Absolwentów i występ Agaty ...

FOTO-GALERIE: