Internet bezprzewodowy

Aktualności:

29Kwiecień
2015

Dzień Ziemi w naszej szkole

Dzisiaj obchodziliśmy uroczyście Dzień Ziemi. Obchody rozpoczęliśmy  bardzo interesującą prezentacją przygotowaną przez pania profesor Dorotę Stelmach i panią profesor Małgorzatę Marciniak . Ania Zychowicz i Patrycja Walczak powiedziały co robić , aby żyć w zgodzie z naturą i jakie znaczenie mają odnawialne żródła energii . Po prezentacji posadziliśmy drzewo , krzew i kwiaty na terenie naszej szkoły .

29Kwiecień
2015

Francuskie menu na lekcjach :)

Na dzisiejszej lekcji francuskiego klasa II G przygotowała wspaniałą ucztę we francuskim stylu . Były brioszki , sery , tarta Tatin , creme brulee i mnóstwo pyszności. Zapraszam na facebooka , aby zobaczyć zdjęcia z lekcji.

28Kwiecień
2015

Sprawiedliwy handel !

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się nietypowe spotkanie . Pani Beata Faracik- prezes Polskiego Instytutu  Praw Człowieka i Biznesu i zaproszeni przez Nią goście uświadomili nam  jakie są założenia sprawiedliwego handlu.

25Kwiecień
2015

Byliśmy w Krakowie ;)

25 kwietnia odbyła się wycieczka szkolna do Krakowa. Piękna pogoda i dobra sztuka teatralna na deskach teatru im. J.Słowackiego "Good man" - na podstawie opowiadania Etgara Kereta - to gwarancja wspaniałego dnia.

24Kwiecień
2015

Zakończenie klas trzecich

Pewnego razu w indiańskiej wiosce plemię Plemię Czerwonych Ludzi o  Wielkich Sercach przyjęło  do swojego grona 25 wybrańców.Nie , to nie jest streszczenie filmu o Dzikim  Zachodzie.To jest relacja z zakończenia roku szkolnego klas trzecich. Jak zwykle uroczystość była bardzo oryginalna. Do indiańskiej wioski zaprosiły nas klasy drugie z panią profesor Barbarą Kurdziel i panią profesor Martą Bednarczyk. Zapraszamy na facebooka , żeby zobaczyć obszerniejszą relację .

FOTO-GALERIE: