Internet bezprzewodowy

Aktualności:

21Maj
2019

Sukces Sonii.

Dzisiaj, tj. dzień po swoim ostatnim egzaminie maturalnym, Sonia Wrotniak odebrała z rąk pani Dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej Laur Młodego Ekonomisty. Nagroda ta została przyznana za zdobycie najlepszego wyniku w II etapie XXXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, do której Sonia przygotowywała się pod kierunkiem pani Małgorzaty Wrońskiej. Serdecznie gratulujemy!

12Maj
2019

Wycieczka do Gdańska.

Na szkolnym facebooku znajdziecie fotorelację z wycieczki klas 1 LO i 8b do pięknego Gdańska, podziwianego między innymi z wieży widokowej Kościoła Mariackiego. Poza tym nasi turyści spacerowali po Starym Mieście, gdańskiej plaży, Westerplatte i molo w Sopocie. A w drodze na północ Polski wstąpili jeszcze do krzyżackiego zamku w Malborku... Było pięknie!

11Maj
2019

Mistrzowie!

Nasi szkolni sportowcy w opałach?! W policyjnym radiowozie?! Nieee, to tylko kolejna odsłona cyklu: nasi nauczyciele w biegu .Tym razem: w biegu policyjnym (wczoraj) i strażackim (dzisiajj). Podziwiamy coraz bardziej!

10Maj
2019

To był bal !

To był bal... Elegancko i w dobrym humorze gimnazjaliści świętowali swoje pożegnanie ze szkołą. Rozpoczęli pięknym polonezem, a potem... wspólnym tańcom, wężom, pociągom i innym makarenom nie było końca! I tak od 17. aż do 2. w nocy!
Gratulujemy dobrego smaku i udanej zabawy. Ale jeszcze się z Wami nie ...

FOTO-GALERIE: