Internet bezprzewodowy

Aktualności:

22Marzec
2020

OGRANICZENIE FUNKCJONOWANIA SZKÓŁ do 10 kwietnia 2020r.

Czasowe ograniczenie funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19 zostało przedłużone do 10 kwietnia 2020r. Minister Edukacji Narodowej podpisał Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Wszystkie informacje na temat organizacji pracy naszych szkół znajdziecie Państwo w wiadomościach LIBRUSA.

13Marzec
2020

KONTAKT ZE SZKOŁĄ

Szanowni Państwo,

W najbliższych dniach kontakt z nami to:

Oddziały ul. Kościelna 53/63 - tel. 505431569

Oddziały ul Rejtana 7 - tel. 505431338

 

 

13Marzec
2020

APEL o DOJRZAŁOŚĆ i ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Drodzy Uczniowie,

W ostatnich dniach daliście dowody odpowiedzialności i dojrzałości stosując się do wszystkich zaleceń, które sprzyjały zachowaniu bezpieczeństwa zdrowotnego w szkole. Przed nami czas, który musimy poświęcić na naukę w innym trybie niż zwykle. Apeluję do Was, by ten czas wykorzystać na pracę, na powtórzenia do egzaminów i rozwijanie zainteresowań za pomocą e-learningu.  Nauczyciele będą z Wami w kontakcie, będą Wam przesyłać materiały edukacyjne i wskazówki, które pomogą w edukacji "na odległość". ...

10Marzec
2020

WAŻNE INFORMACJE

Szanowni Rodzice Uczniów naszych szkół.

Wiele informacji , które są ważne ze względu na bieżącą pracę szkoły, przesyłamy Państwu przez e-dziennik. Bardzo prosimy o odczytywanie wysyłanych wiadomości.

 

23Luty
2020

SUKCES ANI :)

Uwaga! Kolejne dobre wieści!
Ania Postawa z kl.VIII awansowała do etapu finałowego VII Międzywojewódzkiego Turnieju Chemicznego dla Szkół Podstawowych "Młody Chemik", organizowanego na Wydziale Nauk Ścisłych UJD. Zdobyła aż 45 punktów, choć do finału wystarczyłoby tylko ;-29,5.
Trochę szczęścia (i tylko półtora punktu) zabrakło Emilii Kozłowskiej :-(
Obu młodym chemiczkom i ich opiekunce, pani Marcie Bednarczyk, gratulujemy i życzymy POWODZENIA

FOTO-GALERIE: