Internet bezprzewodowy

Aktualności:

13Marzec
2020

APEL o DOJRZAŁOŚĆ i ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Drodzy Uczniowie,

W ostatnich dniach daliście dowody odpowiedzialności i dojrzałości stosując się do wszystkich zaleceń, które sprzyjały zachowaniu bezpieczeństwa zdrowotnego w szkole. Przed nami czas, który musimy poświęcić na naukę w innym trybie niż zwykle. Apeluję do Was, by ten czas wykorzystać na pracę, na powtórzenia do egzaminów i rozwijanie zainteresowań za pomocą e-learningu.  Nauczyciele będą z Wami w kontakcie, będą Wam przesyłać materiały edukacyjne i wskazówki, które pomogą w edukacji "na odległość". ...

10Marzec
2020

WAŻNE INFORMACJE

Szanowni Rodzice Uczniów naszych szkół.

Wiele informacji , które są ważne ze względu na bieżącą pracę szkoły, przesyłamy Państwu przez e-dziennik. Bardzo prosimy o odczytywanie wysyłanych wiadomości.

 

23Luty
2020

SUKCES ANI :)

Uwaga! Kolejne dobre wieści!
Ania Postawa z kl.VIII awansowała do etapu finałowego VII Międzywojewódzkiego Turnieju Chemicznego dla Szkół Podstawowych "Młody Chemik", organizowanego na Wydziale Nauk Ścisłych UJD. Zdobyła aż 45 punktów, choć do finału wystarczyłoby tylko ;-29,5.
Trochę szczęścia (i tylko półtora punktu) zabrakło Emilii Kozłowskiej :-(
Obu młodym chemiczkom i ich opiekunce, pani Marcie Bednarczyk, gratulujemy i życzymy POWODZENIA

19Luty
2020

Ekonomia jest w modzie

Ekonomia wcale nie jest taka trudna

12Luty
2020

SUKCES MIKOŁAJA TRĘBSKIEGO:)

I oto mamy kolejną świetną wiadomość: Mikołaj Trębski z kl. 2B znalazł się w finale Śląskiego Konkursu Matematycznego, zdobywając 25 punktów na 30 możliwych! Będzie jednym z 14 uczniów z regionu częstochowskiego, biorących udział w turnieju w Katowicach. GRATULUJEMY Mikołajowi i jego opiekunce, pani Ewie Wenzik, i życzymy POWODZENIA!

FOTO-GALERIE: